در ادامه مقاله های آموزشی وی تایپ برای شما کاربران گرامی تهیه شده است. با مطالعه مقالات آموزشی با نکات مفید و جالبی آشنا خواهید شد که شاید قبلا ندیده بودید.

تایپ همزمان فارسی و انگلیسی در ورد

تایپ همزمان فارسی و انگلیسی در ورد

به هم ریختن نوشته و کلمات زمانی اتفاق می افتد که شما از دو زبان با ساختار مختلف استفاده می‌کنید، مانند تایپ فارسی و انگلیسی.در زبان فارسی چینش کلمات از راست به چپ (RTL) است و در زبان انگلیسی این چینش از چپ به راست (LTR) می باشد.

مطالعه کامل این مقاله
صفحه کلید استاندارد فارسی

صفحه کلید استاندارد فارسی چیست؟ راهنمای نصب و فعالسازی

صفحه کلید استاندارد فارسی، صفحه کلیدی است که مختص زبان فارسی توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران معرفی شده است. دانلود صفحه کلید فارسی برای نصب و فعالسازی در تمام سیستم عامل ها.

مطالعه کامل این مقاله
تمیزکردن کیبورد

نحوه تمیز کردن صحیح صفحه کلید کامپیوتر

صفحه کلیدها معمولا پس از مدتی حتی اگر در کنار آنها غذا و نوشیدنی هم نخورید، کثیف می شوند. پس از مدتی گرد و غبار و انواع دوده و آلودگی، کارایی صفحه کلید را تحت تاثیر قرار می دهد.

تمیز کردن اصولی صفحه کلید، علاوه بر رفع مشکلاتی که کثیفی برای آنها و کارایی شان به وجود آورده است، باعث می شود که طول عمر آنها بیشتر شود.

مطالعه کامل این مقاله
سریعترین تایپیست دنیا

آمارهای جالب از سرعت تایپ و سریعترین تایپیستها

آقایان سریعتر تایپ می کنند یا خانم ها؟ سریعترین تایپیست جهان چه کسی است؟  چگونه سرعت تایپ بالاتر به افزایش شانس استخدام در یک شرکت کمک می کند؟

در حال حاضر سریعترین تایپیست انگلیسی جهان فردی به نام Barbara Blackburn است.

مطالعه کامل این مقاله