جهت بهره مندی از امکانات مختلف در وی تایپ نیاز به ثبت نام و عضویت در سایت دارید.

ورود به صفحه ورود / ایجاد اشتراک جدید

ورود اطلاعات کاربری

  • نام و نام خانوادگی: نام خودتان را ترجیحا به فارسی وارد نمائید.
  • نام کاربری: نام کاربری یا یوزرنیم ( username )، نامی است که باید حتما به صورت انگلیسی وارد شود. این نامی است که برای ورود به سایت از آن استفاده می کنید. این نام باید یک نام یکتا باشد. یعنی کاربر دیگری از قبل آن را ثبت نکرده باشد.
  • ایمیل: آدرس ایمیل خود را وارد نمائید.ارتباط ما با شما از طریق ایمیل است، پس در وارد کردن آن دقت کنید.
  • رمز عبور: یک رمز عبور (پسورد) مناسب برای خود انتخاب کرده و وارد نمائید. این پسورد را خوب به خاطر بسپارید چرا که در ورودهای بعدی به آن نیاز دارید.
  • نوع اشتراک: بر اساس نیازتان مدت زمان و نوع اشترک را انتخاب کنید. در صورتی که در این مورد نیاز به راهنمایی دارید، می توانید راهنمای انتخاب اشتراک را مطالعه کنید.
  • کد تخفیف: در صورتی که کوپن تخفیف دارید، کد آن را وارد نمائید

توجه: با تمام کارت های بانکی عضو شتاب صرف نظر از نوع درگاه می توانید پرداخت خود را انجام دهید

راهنمای پرداخت اینترنتی

فرآیند پرداخت اینترنتی توسط هر یک از درگاه ها یا بانک‌های کشور، از طریق سیستم یکپارجه شبکه شاپرک و در امنیت کامل انجام می‌شود.

ما هیچگونه دسترسی به اطلاعات حساب یا کارت شما نداریم.

شما برای پرداخت نیازمند شماره کارت، تاریخ انقضا، کد cvv2 و رمز دوم هستید. تمامی این اطلاعات غیر از رمز دوم روی کارت بانکی شما درج شده است. و رمز دوم را هم می‌توانید از طریق دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده‌ی کارتتان دریافت کنید. پس از پرداخت، به طور خودکار به وی تایپ برگشت داده می شوید، و نتیجه پرداخت شما و نوع اشتراکتان نمایش داده می شود.

شما در مراجعات بعدی می‌توانید با استفاده از نام کاربری و پسوردی که برای خود تعیین کرده‌اید، از طریق صفحه ورود وی تایپ وارد شوید و از امکانات سایت استفاده نمائید.

وضعیت اشتراک

خرید اشتراک در صورت انصراف یا ناموفق بودن پرداخت

در صورتی که شما در صفحه ثبت نام وی تایپ اطلاعات خود را وارد کرده و دکمه نام نویسی را بزنید، اما پرداخت را کامل نکنید یا مشکلی در پرداخت به وجود بیاید، عضویت شما در سایت انجام گرفته است، اما حساب شما فعال نمی شود.

در این موارد، شما می توانید مجدداً اقدام به پرداخت اشتراک مورد نظر کنید. و یا اگر به خرید اشتراک دیگری تمایل داشتید، می توانید اشتراک دیگری را انتخاب و پرداخت کنید.

توجه: تا زمانی که پرداخت هر اشتراک انجام نگیرد به امکانات آن اشتراک دسترسی نخواهید داشت.

تغییر اشتراک

تمدید اشتراک یا تغییر اشتراک

در صورتی که مدت زمان اشتراک شما به اتمام رسید اما همچنان تمایل به استفاده از وی تایپ دارید، می‌توانید اشتراک خود را تمدید کنید. برای این منظور به صفحه وضعیت اشتراک بروید.

در این قسمت می توانید اشتراک خود را تمدید نمائید. و اگر می خواهید اشتراک دیگری را انتخاب کنید، روی لینک مورد نظر کلیک کنید تا فرم آن برای شما باز شود.

در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام ثبت نام و خرید اشتراک و یا نیاز به راهنمایی می‌توانید از طریق صفحه تماس ،با ما تماس بگیرید.

نکات تکمیلی ثبت نام

  1. در صورتی که قبلاً شما یا فرد دیگری با نام کاربری انتخابی یکسان یا ایمیل یکسان، عضو سایت شده باشید، ثبت نام انجام نمی گیرد و پیغام هشدار دریافت می کنید
  2. در هنگام وارد کردن ایمیل خود دقت لازم را به عمل آورید. زیرا پل ارتباطی شما با سایت ایمیل شما می باشد